Sluit je aan bij het vandeStreek Fotocollectief!

26/02/2025
Sluit je aan bij het vandeStreek Fotocollectief!

Ben jij een fotograaf met een passie voor creativiteit en een liefde voor bier? Dan hebben wij een kans die je niet wilt missen! Bij vandeStreek bier zijn we continu op zoek naar nieuwe invalshoeken, verrassende perspectieven en unieke stijlen – net zoals onze bieren. Daarom werken we met een fotocollectief, en voor 2025 zoeken we 3 tot 5 nieuwe talenten!

Wat is het vandeStreek Fotocollectief?

Wij gebruiken onze foto's overal: in folders, op social media, in mailings en natuurlijk op onze website. Maar net zoals onze bieren niet in één stijl te vangen zijn, willen we ook onze beelden divers houden. Daarom werken we samen met meerdere fotografen, elk met hun eigen creatieve touch. Voor 2025 openen we de inschrijvingen voor ons fotocollectief. Dit is jouw kans om je talent te laten zien én betaald te worden in zowel geld als bier.

Wat krijg je als fotograaf?

  • Een eenmalige vergoeding van €1250,- 
  • Een jaar lang vandeStreek bier voor thuis, verjaardagen en spontane borrels!
  • Een platform om jouw werk te laten zien binnen een dynamisch en creatief merk. 

Wat verwachten we van jou?

We sturen je 10 verschillende soorten vandeStreek bier (meer dan genoeg 🍻), inclusief glaswerk en andere props. Per biersoort lever je 5 originele foto’s of series aan die wij mogen gebruiken. Je krijgt alle vrijheid om jouw creatieve visie los te laten. Hoe je het bier vastlegt, is aan jou – zolang het maar verrassend en eigen is terwijl de bieren herkenbaar op de foto staan!

Waarom doen we dit?

We geloven in talent. We willen het stimuleren, ondersteunen en een podium bieden. Door samen te werken met verschillende fotografen kunnen we de veelzijdigheid van vandeStreek bier nog beter laten zien. Meer stijlen, meer invalshoeken, meer creativiteit – dat maakt ons én onze fotografie sterker.

Doe mee!

Lijkt dit je wat? Stuur ons een mail met een korte introductie en een link naar je portfolio naar evert@vandestreek-bier.nl. Je hoort binnen 2 weken na aanmelden of we jou selecteren om in ons collectief te stappen proosten we binnenkort op jouw deelname aan het vandeStreek Fotocollectief!

More News

Stereo Serie: Where Beer Meets Music
20-02-2025

Stereo Serie: Where Beer Meets Music